Virtuální univerzita
pict
 
Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
Slezská univerzita v Opavě

 

Virtuální univerzita je projektem Slezské univerzity, jejímž cílem je prohloubit spolupráci se středními školami v regionu a z výšit úspěšnost přijatých absolventů v prvních semestrech studia. Dalším cílem projektu je taktéž představit renomované pedagogy fakulty talentovaným studentům s cílem zvýšit jejich informovanost o studiu na fakultě a úkolech, které je čekají během studia.

Vážení návštěvníci stránek Virtuální univerzity, následuje výčet témat či důležitých oblastí nejen pro přijímací zkoušky a vlastní studium na Obchodně podnikatelské fakultě. V každém tématu naleznete vstupní text a seznam literatury, pramenů popřípadě odkazů ke zvolené tématice. Můžete si také otestovat své znalosti pomocí elektronického testu.

Za účelem spuštění elektronického testu je potřeba se přihlásit.

Do systému se přhlásite pomocí odkazu umístěným v pravo nahoře "(PŘIHLÁSIT SE)". Pro přihlášení a zprovoznění elektronických testů použijte následující údaje:

  • Uživatelské jméno: virtual
  • Heslo: virtual
Knihovna

Nezbytným pomocníkem každého studenta je zcela jistě knihovna. Knihovna Slezské univerzity disponuje širokým fondem knižních titulů, časopisů a jiných tiskovin.Též umožnuje studentům vstup do elektronických studijních zdrojů. Více informací získáte shlédnutím promo videa nebo přímo ve Univerzitní knihovně - pracoviště Karviná.

Upoznění: Stránky prohlížejte nejlépe v prohlížečích: Mozilla Firefox a Opera.

V kurzu si můžete vyzkoušet přijímací testy elektronickou formou. Natrénovat otázky z minulých let. Kurz obsahuje testy pro bakalářský stupeň i pro navazující studium.